Beskrivelse
SANDISK Extreme PRO with USB4 2TB 40Gbps up to 3800 MB/s read speed and up to 3700MB/s write speed
SanDisk Extreme PRO – SSD – 2 TB – ekstern (bærbar) – USB4 (USB-C kontakt)
kr 4 431,00 eksl. mva.
43 på lager (kan også restbestilles)
SANDISK Extreme PRO with USB4 2TB 40Gbps up to 3800 MB/s read speed and up to 3700MB/s write speed
| Vekt | ,243 kg |
|---|---|
| Beskyttelsesfunksjoner | Støvsikker, vannbestandig, sølebestandig, dråpe-resistent |
| Grensesnitt | 1 x USB4 |
| Kabler inkludert | 1 x USB-C-kabel – ekstern |
| Batterikapasitet (Wh) | 2 TB |
| OS påkrevd | Apple macOS 14 or later, PlayStation 5-systemprogramvare, S systemprogramvare, Windows 10 eller senere, Xbox Series X |
| Type kontrollenhet | Fast tilstand-stasjon – ekstern (bærbar) |
| Produktbredde | 68.6 mm |
| Produktdybde | 140 mm |
| Produkthøyde | 11.9 mm |