SAMSUNG MLT-R204 Imaging Unit
kr 2 242,00 eksl. mva.
9 på lager (kan også restbestilles)
MLT-R204 bildebehandlingsenhet
Samsung ekte 30 000-siders yield imaging enhet er kompatibel med originale Samsung lasertonerkassetter for pålitelig ytelse. Den er enkel å installere og praktisk å bytte ut. 2
| Vekt | 1,05 kg |
|---|---|
| Antall per pakke | 1 stykker |
| Driftstemperatur (T-T) | 10 – 30 °C |
| Kompatibilitet | #VALUE! |
| Lagringstemperatur (T-T) | -20 – 40 °C |
| Merkekompatibilitet | HP |
| Utskriftsfarger | Svart |
| Print teknologi | Laserutskrift |
| Egnet for utskriftsfarger | Svart |