Beskrivelse
WD My Passport SSD 2TB Midnight Blue Cross Compatible USB 3.2 Gen-2 and USB-C 1050MB/s Read 1000MB/s Write PC & Mac Compatiable
WD My Passport SSD WDBAGF0020BBL – SSD – kryptert – 2 TB – ekstern (bærbar) – USB 3.2 Gen 2 (USB-C kontakt) – 256-bit AES – midnattsblå
kr 3 340,00 eksl. mva.
12 på lager (kan også restbestilles)
WD My Passport SSD 2TB Midnight Blue Cross Compatible USB 3.2 Gen-2 and USB-C 1050MB/s Read 1000MB/s Write PC & Mac Compatiable
| Vekt | ,12 kg |
|---|---|
| Beskyttelsesfunksjoner | Støtmotstandig, passordssjekk, automatisk reservekopiering |
| Grensesnitt | 1 x USB 3.1 Gen 2 – 24 pin USB-C |
| Kabler inkludert | 1 x USB-C-kabel 1 x USB-C til USB-A adapter |
| Hovedfarge på produkt | Midnattsblå |
| Inkludert programvare | WD Security, WD Drive Utilities, WD Backup, WD Discovery |
| Batterikapasitet (Wh) | 2 TB |
| Sikkerhetsalgoritmer | 256-bit AES |
| Type kontrollenhet | Fast tilstand-stasjon – ekstern (bærbar) |
| Produktbredde | 55 mm |
| Produktdybde | 100 mm |
| Produkthøyde | 9 mm |