Beskrivelse
WD My Book 6TB HDD USB3.0 3,5inch RTL extern RoHS compliant WD SmartWare Pro
WD My Book WDBBGB0060HBK – Harddisk – kryptert – 6 TB – ekstern (stasjonær) – USB 3.0 – 256-bit AES – svart
kr 2 297,00 eksl. mva.
33 på lager (kan også restbestilles)
WD My Book 6TB HDD USB3.0 3,5inch RTL extern RoHS compliant WD SmartWare Pro
| Vekt | 1,26 kg |
|---|---|
| Beskyttelsesfunksjoner | Automatisk reservekopiering, exFAT-formatert, passordssjekk, maskinvarekryptering, sikkerhetslåsspor (kabellås solgt separat) |
| Grensesnitt | 1 x USB 3.0 |
| Kabler inkludert | 1 x USB 3.0-kabel – ekstern |
| Strømkildetype | Strømadapter |
| Hovedfarge på produkt | Svart |
| Inkludert programvare | WD Backup, WD Drive Utilities, WD Security |
| Batterikapasitet (Wh) | 6 TB |
| Sikkerhetsalgoritmer | 256-bit AES |
| OS påkrevd | Apple MacOS 11 eller senere, Windows 10 eller senere |
| Type kontrollenhet | Harddisk – ekstern (stasjonær) |
| Produktbredde | 49 mm |
| Produktdybde | 139.3 mm |
| Produkthøyde | 170.6 mm |