Beskrivelse
WD My Book 24TB USB3.2 Gen 1 HDD with password protection and backup software
WD My Book WDBBGB0240HBK – Harddisk – kryptert – 24 TB – ekstern (stasjonær) – USB 3.2 Gen 1 – 256-bit AES – svart
kr 6 930,00 eksl. mva.
Utsolgt, men kan bestilles
WD My Book 24TB USB3.2 Gen 1 HDD with password protection and backup software
| Vekt | 1,3 kg |
|---|---|
| Beskyttelsesfunksjoner | exFAT-formatert, passordssjekk, automatisk reservekopiering |
| Grensesnitt | 1 x USB 3.2 Gen 1 |
| Kabler inkludert | 1 x SuperSpeed USB-type A til USB-type B-kabel |
| Strømkildetype | Strømadapter |
| Hovedfarge på produkt | Svart |
| Inkludert programvare | Acronis True Image WD Edition |
| Batterikapasitet (Wh) | 24 TB |
| Sikkerhetsalgoritmer | 256-bit AES |
| OS påkrevd | Apple MacOS 11 eller senere, Microsoft Windows 10 eller senere |
| Type kontrollenhet | Harddisk – ekstern (stasjonær) |
| Produktbredde | 49 mm |
| Produktdybde | 139.3 mm |
| Produkthøyde | 170.6 mm |