Beskrivelse
WD My Book Duo 16TB RAID Storage Dual-Drive RAID 0/1 JB0D USB3.1 RTL
WD My Book Duo WDBFBE0160JBK – Harddiskarray – 16 TB – 2 brønner – HDD 8 TB x 2 – USB 3.1 (ekstern)
kr 6 991,00 eksl. mva.
Utsolgt, men kan bestilles
WD My Book Duo 16TB RAID Storage Dual-Drive RAID 0/1 JB0D USB3.1 RTL
| Vekt | 3,22 kg |
|---|---|
| Dataoverføringshastighet | 290 MBps |
| Grensesnitt | 2 x USB 3.0 – 9-pins USB-type A 1 x USB 3.1 – 24 pin USB-C |
| Kabler inkludert | 1 x USB-C-kabel 1 x kabel for USB-C til USB-A |
| Strømkildetype | Ekstern strømadapter |
| Egenskaper | Maskinvarekryptering, passordsikkerhet |
| Hovedfarge på produkt | Svart |
| Inkludert programvare | WD Security, WD Drive Utilities, WD Backup, WD Discovery |
| Innebygde enheter | USB 3.0-hub |
| Batterikapasitet (Wh) | 2 x 8 TB |
| OS påkrevd | Apple MacOS 11 eller senere, Windows 10 eller senere |
| Typeprodukt | HDD |
| Type kontrollenhet | Harddiskarray |
| Produktbredde | 10 cm |
| Produktdybde | 16 cm |
| Produkthøyde | 18 cm |