Beskrivelse
WD Elements 6TB HDD USB3.0 Portable 2.5inch RTL extern black
WD Elements Portable WDBHJS0060BBK – Harddisk – 6 TB – ekstern (bærbar) – USB 3.1 Gen 1 – svart
kr 2 071,00 eksl. mva.
100 på lager (kan også restbestilles)
WD Elements 6TB HDD USB3.0 Portable 2.5inch RTL extern black
| Vekt | ,323 kg |
|---|---|
| Grensesnitt | 1 x USB 3.2 Gen 1 |
| Kabler inkludert | 1 x USB 3.0-kabel – ekstern |
| Hovedfarge på produkt | Svart |
| Batterikapasitet (Wh) | 6 TB |
| OS påkrevd | Windows 10 eller senere |
| Type kontrollenhet | Harddisk – ekstern (bærbar) |
| Produktbredde | 82 mm |
| Produktdybde | 111.5 mm |
| Produkthøyde | 23.7 mm |