Beskrivelse
WD My Passport 4TB portable HDD Gray
WD My Passport WDBRMD0040BGY-WESN – Harddisk – kryptert – 4 TB – ekstern (bærbar) – USB 3.2 Gen 1 – 256-bit AES – silikongrå
kr 1 594,00 eksl. mva.
28 på lager (kan også restbestilles)
WD My Passport 4TB portable HDD Gray
| Vekt | ,294 kg |
|---|---|
| Grensesnitt | USB 3.2 Gen 1 |
| Kabler inkludert | 1 x USB 3.0-kabel – ekstern |
| Hovedfarge på produkt | Silikongrå |
| Batterikapasitet (Wh) | 4 TB |
| Sikkerhetsalgoritmer | 256-bit AES |
| OS påkrevd | Apple MacOS 11 eller senere, Google Chrome OS, Windows 10 eller senere |
| Tilleggsutstyr inkludert | USB-A til USB-C-adapter |
| Type kontrollenhet | Harddisk – ekstern (bærbar) |
| Produktbredde | 107.2 mm |
| Produktdybde | 75 mm |
| Produkthøyde | 19.15 mm |