Beskrivelse
WD Elements 5TB HDD USB3.0 Portable 2.5inch RTL extern black
WD Elements Portable WDBU6Y0050BBK – Harddisk – 5 TB – ekstern (bærbar) – USB 3.0
kr 1 632,00 eksl. mva.
100 på lager (kan også restbestilles)
WD Elements 5TB HDD USB3.0 Portable 2.5inch RTL extern black
| Vekt | ,32 kg |
|---|---|
| Beskyttelsesfunksjoner | NTFS-formattert, skyreservekopiering |
| Grensesnitt | 1 x USB 3.0 |
| Kabler inkludert | 1 x USB-kabel |
| Inkludert programvare | WD SmartWare Pro (30-dagersprøve) |
| Batterikapasitet (Wh) | 5 TB |
| OS påkrevd | Microsoft Windows 10 eller senere |
| Type kontrollenhet | Harddisk – ekstern (bærbar) |
| Produktbredde | 82 mm |
| Produktdybde | 111 mm |
| Produkthøyde | 21 mm |