Beskrivelse
WD Elements 1TB HDD USB3.0 Portable 2,5inch RTL extern RoHS compliant Low cost black
WD Elements Portable WDBUZG0010BBK – Harddisk – 1 TB – ekstern (bærbar) – USB 3.0
kr 974,00 eksl. mva.
100 på lager (kan også restbestilles)
WD Elements 1TB HDD USB3.0 Portable 2,5inch RTL extern RoHS compliant Low cost black
| Vekt | ,228 kg |
|---|---|
| Beskyttelsesfunksjoner | NTFS-formattert |
| Grensesnitt | 1 x USB 3.0 |
| Kabler inkludert | 1 x USB-kabel |
| Inkludert programvare | WD SmartWare Pro (30-dagersprøve) |
| Batterikapasitet (Wh) | 1 TB |
| OS påkrevd | Apple MacOS X, Microsoft Windows 7 / 8.1 / 10 |
| Type kontrollenhet | Harddisk – ekstern (bærbar) |
| Produktbredde | 110.69 mm |
| Produktdybde | 82.1 mm |
| Produkthøyde | 15 mm |