Beskrivelse
WD Elements 6TB HDD USB3.0 3,5inch RTL extern RoHS compliant black
WD Elements Desktop WDBWLG0060HBK – Harddisk – 6 TB – ekstern (stasjonær) – USB 3.0 – svart
kr 2 197,00 eksl. mva.
26 på lager (kan også restbestilles)
WD Elements 6TB HDD USB3.0 3,5inch RTL extern RoHS compliant black
| Vekt | 1,245 kg |
|---|---|
| Grensesnitt | 1 x USB 3.0 |
| Kabler inkludert | 1 x USB-kabel – ekstern |
| Strømkildetype | Strømadapter |
| Hovedfarge på produkt | Svart |
| Inkludert programvare | WD SmartWare Pro (30-dagersprøve) |
| Batterikapasitet (Wh) | 6 TB |
| OS påkrevd | Apple MacOS X, Microsoft Windows Vista / XP / 7 / 8 |
| Type kontrollenhet | Harddisk – ekstern (stasjonær) |
| Produktbredde | 48 mm |
| Produktdybde | 135 mm |
| Produkthøyde | 165.8 mm |