Beskrivelse
WD Elements 10TB HDD USB 3.0 3.5inch RTL extern RoHS compliant black
WD Elements Desktop WDBWLG0100HBK – Harddisk – 10 TB – ekstern (stasjonær) – USB 3.0
kr 3 570,00 eksl. mva.
Utsolgt, men kan bestilles
WD Elements 10TB HDD USB 3.0 3.5inch RTL extern RoHS compliant black
| Vekt | 1,365 kg |
|---|---|
| Beskyttelsesfunksjoner | NTFS-formattert |
| Grensesnitt | 1 x USB 3.0 |
| Kabler inkludert | 1 x USB 3.0-kabel – ekstern |
| Strømkildetype | Strømadapter |
| Batterikapasitet (Wh) | 10 TB |
| OS påkrevd | Apple MacOS X, Microsoft Windows 7 / 8.1 / 10 |
| Type kontrollenhet | Harddisk – ekstern (stasjonær) |
| Produktbredde | 48 mm |
| Produktdybde | 135 mm |
| Produkthøyde | 165.8 mm |