Beskrivelse
WD Elements Desktop 18TB USB3.0 Black EMEA
WD Elements Desktop WDBWLG0180HBK – Harddisk – 18 TB – ekstern (stasjonær) – USB 3.0 – svart
kr 4 889,00 eksl. mva.
37 på lager (kan også restbestilles)
WD Elements Desktop 18TB USB3.0 Black EMEA
| Vekt | 1,275 kg |
|---|---|
| Grensesnitt | 1 x USB 3.0 |
| Kabler inkludert | 1 x USB-kabel – ekstern |
| Strømkildetype | Strømadapter |
| Hovedfarge på produkt | Svart |
| Batterikapasitet (Wh) | 18 TB |
| OS påkrevd | Apple MacOS X 10.5, Apple MacOS X 10.6, Microsoft Windows Vista / XP / 7 |
| Type kontrollenhet | Harddisk – ekstern (stasjonær) |
| Produktbredde | 48 mm |
| Produktdybde | 135 mm |
| Produkthøyde | 165.8 mm |