Beskrivelse
WD My Passport 2TB portable HDD USB3.0 USB2.0 compatible Red Retail
WD My Passport WDBYVG0020BRD – Harddisk – kryptert – 2 TB – ekstern (bærbar) – USB 3.2 Gen 1 – 256-bit AES – rød
kr 1 165,00 eksl. mva.
8 på lager (kan også restbestilles)
WD My Passport 2TB portable HDD USB3.0 USB2.0 compatible Red Retail
| Vekt | ,2 kg |
|---|---|
| Beskyttelsesfunksjoner | Passordssjekk, automatisk reservekopiering |
| Grensesnitt | 1 x USB 3.2 Gen 1 |
| Kabler inkludert | 1 x USB 3.0-kabel – ekstern |
| Hovedfarge på produkt | Rød |
| Inkludert programvare | WD Security, WD Drive Utilities, WD Backup, WD Discovery |
| Batterikapasitet (Wh) | 2 TB |
| Sikkerhetsalgoritmer | 256-bit AES |
| OS påkrevd | Windows 10 eller senere |
| Type kontrollenhet | Harddisk – ekstern (bærbar) |
| Produktbredde | 75 mm |
| Produktdybde | 107.2 mm |
| Produkthøyde | 11.15 mm |