Beskrivelse
WD Black P10 Game Drive 6TB Pink
WD_BLACK P10 Game Drive WDBZ7D0060BPK – Harddisk – 6 TB – ekstern (bærbar) – 2.5″ – USB 3.2 Gen 1 – rosa
kr 2 591,00 eksl. mva.
Utsolgt, men kan bestilles
WD Black P10 Game Drive 6TB Pink
| Vekt | ,3 kg |
|---|---|
| Grensesnitt | 1 x USB 3.2 Gen 1 |
| Kabler inkludert | 1 x USB-type A til mikro-USB-type B-kabel |
| Hovedfarge på produkt | Rosa |
| Batterikapasitet (Wh) | 6 TB |
| OS påkrevd | Apple MacOS 11 eller senere, PlayStation 4 system-programvareversjon 4.5 eller nyere, PlayStation 5-systemprogramvare, Windows 10 eller senere, Xbox One-systemprogramvare |
| Produktformfaktor | 2.5" |
| Type kontrollenhet | Harddisk – ekstern (bærbar) |
| Produktbredde | 88 mm |
| Produktdybde | 118 mm |
| Produkthøyde | 23.1 mm |