Logitech M170 – Mus – trådløs – 2.4 GHz – USB trådløs mottaker
kr 171,00 eksl. mva.
2 på lager (kan også restbestilles)
M170 Mouse, Wireless M170, Ambidextrous, Optical,
| Vekt | ,09 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 10,9 × 7,2 × 4,2 cm |
| Grensesnitt | 1 x USB – 4-pins USB type A |
| Egenskaper | Trådløs nanomottaker |
| Kontinuerlig audio playback tid | 1 år |
| OS påkrevd | Google Chrome OS |
| Tilkoblingsteknologi | Trådløs |
| Typeprodukt | AA-type |
| Type kontrollenhet | Mus |
| Produktbredde | 6.15 cm |
| Produktdybde | 9.77 cm |
| Produkthøyde | 3.52 cm |
| Mottaker inkludert | USB trådløs mottaker |