Beskrivelse
Trådløst mekanisk lavprofilstastatur med taktile, klikkbare eller lineære brytere.
Logitech Master Series MX Mechanical – Tastatur – bakbelysning – trådløs – Bluetooth LE – QWERTY – US International – tastsvitsj: Linear – grafitt
kr 1 687,00 eksl. mva.
Utsolgt, men kan bestilles
Trådløst mekanisk lavprofilstastatur med taktile, klikkbare eller lineære brytere.
| Vekt | 1,14 kg |
|---|---|
| Grensesnitt | Bluetooth LE |
| Produktfarge | Grafitt |
| Egenskaper | Numerisk tastatur |
| Kontinuerlig audio playback tid | 10 måneder |
| OS påkrevd | Android, Apple iOS 14 eller nyere, Apple iPadOS 14 eller nyere, Apple MacOS 10.15 eller senere, Google Chrome OS, Linux, Windows 10 / 11 eller nyere |
| Tilleggsutstyr inkludert | USB-C-ladekabel |
| Typeprodukt | Oppladbar |
| Type kontrollenhet | Tastatur |
| Bakbelysning | Ja |
| Produktbredde | 43.385 cm |
| Produktdybde | 13.155 cm |
| Produkthøyde | 2.61 cm |
| Plassering og layout | QWERTY US International |
| Tastaturteknologi | Mekanisk |
| Mottaker inkludert | Logitech Logi Bolt USB-mottaker |