Logitech Studio Series Desk Mat – Tastatur og musepute – mørk rosa
kr 176,00 eksl. mva.
90 på lager (kan også restbestilles)
GJØR ARBEIDSPLASSEN BEDRE Gjør arbeidsplassen bedre og beskytt arbeidsbordet. Den myke tekstilmatten gir stil og komfort. Fås i fargene Lavender, Dark Rose, Mid Gray og Lilac
| Vekt | ,35 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 31,2 × 6,7 × 6,7 cm |
| Produktfarge | Mørk rosa |
| Produkttype | Tastatur og musepute |
| Egenskaper | frynsesikre stukne kanter, sklifri sokkel, Sølebestandig |
| Produktmateriale | 100 % resirkulert polyester, gummi, nylon, polyester |
| Produktbredde | 70 cm |
| Produktdybde | 30 cm |