Logitech Signature M650 L – Mus – stor størrelse – optisk – 5 knapper – trådløs – 2.4 GHz, Bluetooth – Logitech Logi Bolt USB-mottaker – grafitt
kr 459,00 eksl. mva.
18 på lager (kan også restbestilles)
DEN PERFEKTE PASSFORM FOR DEG Velg den Signature M650 som passer deg best. Vi anbefaler M650 for små til medium hender, M650 L for store hender og M650 L Left for venstrehendte brukere. Er du usikker på hvilken mus som er riktig for deg? Se størrelsesveiledningen vår
| Vekt | ,16 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 20 × 12,6 × 7 cm |
| Grensesnitt | 1 x USB – 4-pins USB type A |
| Produktfarge | Grafitt |
| Egenskaper | gummisidegrep, Logitech Advanced Optical Tracking, SilentTouch-teknologi, SmartWheel |
| Kontinuerlig audio playback tid | 24 måneder |
| OS påkrevd | Android 5.0 or later, Apple iPadOS 13.4 eller nyere, Apple MacOS X 10.5 eller nyere, Google Chrome OS, Linux, Windows 10 / 11 eller nyere |
| Tilkoblingsteknologi | Trådløs |
| Tilleggsutstyr inkludert | 1 AA alkalisk batteri |
| Typeprodukt | AA-type |
| Type kontrollenhet | Mus |
| Ytelse | 400 – 4000 dpi sanntidssensitivitet |
| Buttons antall | 5 |
| Bevegelsesoppløsning | 4000 dpi |
| Bevegelsessensor | Optisk |
| Produktbredde | 6.563 cm |
| Produktdybde | 11.819 cm |
| Produkthøyde | 4.152 cm |
| Mottaker inkludert | Logitech Logi Bolt USB-mottaker |