Logitech M100 – Mus – full størrelse – høyre- og venstrehåndet – optisk – 3 knapper – kablet – USB – svart
kr 185,00 eksl. mva.
100 på lager (kan også restbestilles)
M100 Corded er den tohåndsutformede musen i full størrelse som er enkel og klar til å takler utfordringene. Bare plugg inn kabelen via USB-porten, så er du klar til å bruke en mus som ganske enkelt fungerer.
| Vekt | ,12 kg |
|---|---|
| Grensesnitt | 1 x USB – 4-pins USB type A |
| Produktfarge | Svart |
| Egenskaper | Rullehjul |
| OS påkrevd | Apple MacOS X 10.4 eller nyere, Linux Kernel 2.6.x eller nyere, Microsoft Windows Vista / XP / 7 |
| Tilkoblingsteknologi | Kablet |
| Type kontrollenhet | Mus |
| Buttons antall | 3 |
| Bevegelsesoppløsning | 1000 dpi |
| Bevegelsessensor | Optisk |
| Produktbredde | 6.2 cm |
| Produktdybde | 11.3 cm |
| Produkthøyde | 3.8 cm |
| Orientering | Høyre- og venstrehåndet |