Logitech Marathon M705 – Mus – høyrehendt – laser – trådløs – 2.4 GHz – USB trådløs mottaker
kr 349,00 eksl. mva.
551 på lager (kan også restbestilles)
Tre års batterilevetid Med opptil tre års batterilevetid kan du ikke bare spare tid og penger, men også skåne miljøet da du nesten ikke trenger å bytte batterier. En indikatorlampe varsler deg når batterinivået er lavt.
| Vekt | ,175 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 13,5 × 7,7 × 5 cm |
| Grensesnitt | 1 x USB – 4-pins USB type A |
| Egenskaper | bakoverknapp, batteriindikator, fremoverknapp, hyperhurtig rulling, Logitech Unifying-mottaker, på/av-strømbryter, Rullehjul (4-veis), tippbart rullehjul |
| Kontinuerlig audio playback tid | 3 år |
| OS påkrevd | Apple MacOS X 10.11 eller nyere, Microsoft Windows 7 / 8 / 10 or later |
| Tilkoblingsteknologi | Trådløs |
| Tilleggsutstyr inkludert | 2 AA-batterier |
| Typeprodukt | AA-type |
| Type kontrollenhet | Mus |
| Bevegelsessensor | Laser |
| Produktbredde | 7.1 cm |
| Produktdybde | 10.9 cm |
| Produkthøyde | 4.2 cm |
| Orientering | Høyrehendt |
| Mottaker inkludert | USB trådløs mottaker |