Beskrivelse
910-005508
Logitech B110 Silent – Mus – høyre- og venstrehåndet – optisk – 3 knapper – kablet – USB
kr 173,00 eksl. mva.
Utsolgt, men kan bestilles
910-005508
| Vekt | ,117 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 13,5 × 8,7 × 4,3 cm |
| Grensesnitt | 1 x USB – 4-pins USB type A |
| Egenskaper | Rullehjul |
| OS påkrevd | Apple MacOS X 10.5 eller nyere, Google Chrome OS, Linux Kernel 2.6, Microsoft Windows 7 / 8 / 10 or later |
| Tilkoblingsteknologi | Kablet |
| Type kontrollenhet | Mus |
| Buttons antall | 3 |
| Bevegelsesoppløsning | 1000 dpi |
| Bevegelsessensor | Optisk |
| Produktbredde | 6.17 cm |
| Produktdybde | 11.296 cm |
| Produkthøyde | 3.84 cm |
| Orientering | Høyre- og venstrehåndet |