Logitech Ergo Series ERGO M575S – Styrekule – ergonomisk – optisk – 5 knapper – trådløs – Bluetooth, 2.4 GHz – Logitech Logi Bolt USB-mottaker – gulaktig hvit
kr 576,00 eksl. mva.
9 på lager (kan også restbestilles)
Jobb i komfortsonen din med Ergo M575S trådløs styrekule, sertifisert av ergonomer for å holde hånden og underarmen avslappet – nå med stille klikk.
| Vekt | ,237 kg |
|---|---|
| Grensesnitt | 1 x USB – 4-pins USB type A |
| Produktfarge | Gulaktig hvit |
| Egenskaper | 3 programmerbare knapper, Bluetooth Low Energy Compatible, Logitech Advanced Optical Tracking, Quiet Clicks-teknologi, Rullehjul, Thumb Control |
| Inkludert programvare | Logi Options + |
| Kontinuerlig audio playback tid | 18 måneder |
| Tilkoblingsteknologi | Trådløs |
| Produktmateriale | Plastikk |
| Tilleggsutstyr inkludert | 1 AA-batteri |
| Typeprodukt | AA-type |
| Type kontrollenhet | Styrekule |
| Ytelse | 400 – 2000 dpi-sanntidssensitivitetssvitsjing |
| Buttons antall | 5 |
| Bevegelsesoppløsning | 2000 dpi |
| Bevegelsessensor | Optisk |
| Produktbredde | 10 cm |
| Produktdybde | 13.4 cm |
| Produkthøyde | 4.8 cm |
| Mottaker inkludert | Logitech Logi Bolt USB-mottaker |