Beskrivelse
Jabra Engage 55 SE Mono – Hodesett – on-ear – DECT – trådløs – USB-A via DECT adapter – UC-sertifisert
Jabra Engage 55 SE Mono – Hodesett – on-ear – DECT – trådløs – USB-A via DECT adapter – UC-sertifisert
kr 1 936,00 eksl. mva.
Utsolgt, men kan bestilles
Jabra Engage 55 SE Mono – Hodesett – on-ear – DECT – trådløs – USB-A via DECT adapter – UC-sertifisert
| Vekt | ,264 kg |
|---|---|
| Bærekraftssertifikater | TCO-sertifiserte hodetelefoner 9 |
| Beskyttelsesfunksjoner | Hørselsvern, Krypteringsbeskyttelse |
| Funksjoner | Batteristatusindikator |
| Produkttype | Hodesett – DECT – trådløs – USB-A via DECT adapter |
| Anbefalt bruk | Datamaskin, kommunikasjon, konferanse – tale |
| Oppladbart batteri | Batteri til hodesett oppladbar – litiumion |
| Egenskaper | Bredbånd HD-lydteknologi, Digital signalbehandling, Jabra Direct, Jabra SDK, Jabra Xpress, Opptattlys, PeakStop-teknologi, SafeToneTM 2.0 |
| Mikrofonfrekvens | 40 – 16000 Hz |
| Bæremåte | On-ear monaural |
| Kabel standard | USB-kabel – avtakbar |
| Kontinuerlig audio playback tid (ANC av) | Kontinuerlig tale (opptatt lys av): inntil 13 timer |
| Kontinuerlig audio playback tid | 13 time(r) |
| Lydeffekter | HD Voice |
| Lydmodus | Mono |
| Trådløs rekkevidde | 150 m |
| Batteriladetid | 1.5 time(r) |
| Tilkoblingsteknologi | Trådløs |
| Produktformfaktor | Hodesettsmikrofon |
| Sertifisert for Microsoft Teams | UC-sertifisert |
| Støyreduksjon | Ja |
| Tilleggsutstyr inkludert | DECT USB-A dongle, reisetaske, USB-kabel |
| Bluetooth | DECT |
| Typeprodukt | Boom |