Contour Design – Håndleddsstøtte for tastatur/mus – utvidet – svart – for RollerMouse Pro
kr 698,00 eksl. mva.
Utsolgt, men kan bestilles
Denne utvidede håndleddstøtten er designet for RollerMouse Pro for å gi deg en jevnere og mer komfortabel overgang fra skrivebord til enhet. Den støtter en sunnere arbeidsstilling og gir ekstra plass og polstring, noe som gjør den ideell for brukere med større hender eller lengre fingre som trenger mer plass for å jobbe komfortabelt.
| Vekt | ,36 kg |
|---|---|
| Kompatible produkter | Contour RollerMouse Pro |
| Produktfarge | Svart |
| Produkttype | Håndleddsstøtte for tastatur/mus |
| Egenskaper | Magnetisk |
| Produktmateriale | Veganlær |
| Produktbredde | 42.48 cm |
| Produktdybde | 15.17 cm |
| Produkthøyde | 2.29 cm |