Beskrivelse
Lenovo – Hodesett – on-ear – kablet – USB-C – svart – Zoom Certified
Lenovo – Hodesett – on-ear – kablet – USB-C – svart – Zoom Certified
kr 565,00 eksl. mva.
Utsolgt, men kan bestilles
Lenovo – Hodesett – on-ear – kablet – USB-C – svart – Zoom Certified
| Vekt | ,41 kg |
|---|---|
| Funksjoner | EPOS ActiveGard |
| Kabellengde | 1.785 m |
| Kompatible operativsystemer | Chrome OS, Linux, macOS, Windows 10 eller nyere |
| Produktfarge | Svart |
| Produkttype | Hodesett – kablet – USB-C |
| Mikrofonfrekvens | 20 – 20000 Hz |
| Mikrofonsensitivitet | 86 dB |
| Bæremåte | On-ear |
| Trådløs receiver interface | Hodesett (USB Type-C) |
| Drift keys | Dempe, svare/avslutte, Volum |
| Lydmodus | Stereo |
| Driverenhet | 32 mm |
| Tilkoblingsteknologi | Kablet |
| Produktformfaktor | Hodesettsmikrofon |
| Sertifisert for Microsoft Teams | Zoom Certified |
| Støyreduksjon | Ja |
| Tilleggsutstyr inkludert | reisetaske, USB-C til USB-A-omformer |
| Typeprodukt | Boom |