Jabra Evolve2 40 SE MS Stereo – Hodesett – on-ear – kablet – USB-C, USB-A – lydisolerende – Certified for Microsoft Teams
kr 1 007,00 Opprinnelig pris var: kr 1 007,00.kr 0,00Nåværende pris er: kr 0,00. eksl. mva.
193 på lager (kan også restbestilles)
JABRA Evolve2 40 SE MS Stereo USB C/A
| Vekt | ,33 kg |
|---|---|
| Bærekraftssertifikater | TCO-sertifiserte hodetelefoner 9 |
| Funksjoner | MEMS-kapsel |
| Maksimal inngangseffekt | 30 mW |
| Materiale | Kunstskinn, skum |
| Produkttype | Hodesett – kablet – USB-C, USB-A |
| Anbefalt bruk | Datamaskin – kommunikasjon, Telefon |
| Bluetooth lydkodek | SBC |
| Egenskaper | Jabra Direct, Jabra Xpress, Opptattlys, PeakStop-teknologi, SafeTone-teknologi |
| Mikrofonfrekvens | 100 – 14000 Hz |
| Mikrofonsensitivitet | -26 dBFS/Pa |
| Bæremåte | On-ear |
| Kabel standard | Hodetelefonkabel |
| Trådløs receiver interface | Hodesett (24-pins USB-C) |
| Drift keys | Dempe, neste/forrige spor, spille/pause, svare/avslutte, vipp for å dempe, Volum |
| Lydmodus | Stereo |
| Driverenhet | 40 mm |
| Antall mikrofoner | 3 |
| Tilkoblingsteknologi | Kablet |
| Produktformfaktor | Hodesettsmikrofon |
| Sertifisert for Microsoft Teams | Certified for Microsoft Teams |
| Støyreduksjon | Ja |
| Tilleggsutstyr inkludert | Bærepose |
| Volumbegr | Ja |
| Typeprodukt | Boom |