Beskrivelse
Lenovo Gen 2 – Hodesett – on-ear – kablet – USB-A – svart
Lenovo Gen 2 – Hodesett – on-ear – kablet – USB-A – svart
kr 284,00 eksl. mva.
20 på lager (kan også restbestilles)
Lenovo Gen 2 – Hodesett – on-ear – kablet – USB-A – svart
| Vekt | ,25 kg |
|---|---|
| Kabellengde | 1.9 m |
| Kompatible operativsystemer | macOS, Windows 10, Windows 11 |
| Produktfarge | Svart |
| Produkttype | Hodesett – kablet – USB-A |
| Mikrofonfrekvens | 20 – 20000 Hz |
| Mikrofonsensitivitet | 116 dB |
| Bæremåte | On-ear |
| Trådløs receiver interface | Hodesett (USB Type-A) |
| Drift keys | Dempe, svare/avslutte, Volum |
| Lydmodus | Stereo |
| Driverenhet | 32 mm |
| Tilkoblingsteknologi | Kablet |
| Produktformfaktor | Hodesettsmikrofon |
| Typeprodukt | Boom |