Beskrivelse
Lenovo – Hodetelefoner med mikrofon – on-ear – trådløs – svart
Lenovo – Hodesett – on-ear – trådløs – svart
kr 552,00 eksl. mva.
37 på lager (kan også restbestilles)
Lenovo – Hodetelefoner med mikrofon – on-ear – trådløs – svart
| Vekt | ,4 kg |
|---|---|
| Impedanse | 32 ohm |
| Kompatible operativsystemer | macOS, Windows 10 |
| Produktfarge | Svart |
| Produkttype | Hodesett – trådløs |
| Oppladbart batteri | Batteri hodetelefon oppladbar |
| Bluetooth-versjon | Bluetooth 5.3 |
| Mikrofonfrekvens | 20 – 20000 Hz |
| Mikrofonsensitivitet | 109 dB +/- 2.5dB |
| Bæremåte | On-ear |
| Kabel standard | USB-C-kabel – 1.3 m |
| Batterikapasitet (Wh) | 640 mAh |
| Drift keys | Bluetooth, Godta/avslutt samtale, lydstyrkekontroll, mikrofon på/av, spille av/pause/spor fremover/tilbake, strøm på/av |
| Kontinuerlig audio playback tid | 60 timer |
| Lydmodus | Stereo |
| Driverenhet | 40 mm |
| Batteriladetid | 2 timer |
| Tilkoblingsteknologi | Trådløs |
| Støyreduksjon | Ja |
| Typeprodukt | Boom |