Beskrivelse
Poly Voyager Free 60+ – True wireless-hodetelefoner med mikrofon – i øret – Bluetooth – aktiv støydemping – USB-A via Bluetooth-adapter, 3,5 mm jakk – karbon sort – Certified for Zoom Rooms
HP Poly Voyager Free 60+ – True wireless-hodetelefoner med mikrofon – i øret – Bluetooth – aktiv støydemping – USB-C via Bluetooth-adapter, 3,5 mm jakk – karbon sort – Certified for Zoom Rooms
kr 2 648,00 eksl. mva.
65 på lager (kan også restbestilles)
Poly Voyager Free 60+ – True wireless-hodetelefoner med mikrofon – i øret – Bluetooth – aktiv støydemping – USB-A via Bluetooth-adapter, 3,5 mm jakk – karbon sort – Certified for Zoom Rooms
| Vekt | 0,18 kg |
|---|---|
| Kompatible operativsystemer | Android, iOS, macOS, Windows 11 |
| Produktfarge | Karbon sort |
| Produkttype | True wireless-hodetelefoner – Bluetooth – trådløs – USB-C via Bluetooth-adapter, 3,5 mm jakk |
| Støyreduksjon (ANC) | Ja |
| Anbefalt bruk | Bærbar elektronikk, Datamaskin, Telefon |
| Antall parede enheter husket | 2 |
| Oppladbart batteri | Oppladbar – litiumion |
| Bluetooth-versjon | Bluetooth 5.3 |
| Egenskaper | 3-mikrofons støyreduksjon |
| Bæremåte | I øret |
| Intelligent assistent | Google Assistant, Siri |
| Kabel standard | USB-C ladekabel |
| Kontinuerlig audio playback tid (ANC av) | |
| IoT | Ja |
| Drift keys | Dempe, svare/avslutte, taleassistent, Volum |
| Kontinuerlig audio playback tid | 24 time(r) |
| Lydeffekter | Transparent Mode |
| Lydmodus | Stereo |
| Trådløs rekkevidde | 30 m |
| Driverenhet | 10 mm |
| Antall mikrofoner | 3 |
| Batteriladetid | 2 time(r) |
| Tilkoblingsteknologi | Trådløs |
| Produktformfaktor | Innebygd |
| Programvare inkludert | Poly Lens |
| Sertifisert for Microsoft Teams | Certified for Zoom Rooms |
| Trådløs lading | Qi |
| Standbytid | 30 dager |
| Støyreduksjon | Ja |
| Tilleggsutstyr inkludert | 3, 3 øretupper (liten, 5 mm-lydkabel, BT700 Bluetooth USB-adapter, ladeveske med berøringsskjerm, medium, stor) |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Type støyreduksjon | Hybrid Active Noise Cancelling |