Beskrivelse
Lenovo – Hodesett – on-ear – Bluetooth – trådløs – USB-A via Bluetooth-adapter – svart – Certified for Microsoft Teams
Lenovo – Hodesett – on-ear – Bluetooth – trådløs – USB-A via Bluetooth-adapter – svart – Certified for Microsoft Teams
kr 731,00 eksl. mva.
97 på lager (kan også restbestilles)
Lenovo – Hodesett – on-ear – Bluetooth – trådløs – USB-A via Bluetooth-adapter – svart – Certified for Microsoft Teams
| Vekt | ,435 kg |
|---|---|
| Impedanse | 32 ohm |
| Kabellengde | 1.3 m |
| Kompatible operativsystemer | macOS, Windows 10 eller nyere |
| Produktfarge | Svart |
| Produkttype | Hodesett – Bluetooth – trådløs – USB-A via Bluetooth-adapter |
| Oppladbart batteri | Batteri til hodesett oppladbar |
| Bluetooth-versjon | Bluetooth 5.3 |
| Mikrofonfrekvens | 20 – 20000 Hz |
| Mikrofonsensitivitet | 109 dB +/- 2.5dB |
| Bæremåte | On-ear |
| Kabel standard | USB-C ladekabel – avtakbar – 1.3 m |
| Batterikapasitet (Wh) | 640 mAh |
| Trådløs receiver interface | Trådløs adapter (USB) |
| Drift keys | Dempe, spille av/pause/spor fremover/tilbake, svar/ignorer/avslutt/hold, Volum |
| Kontinuerlig audio playback tid | 60 time(r) |
| Lydmodus | Stereo |
| Trådløs rekkevidde | 30 m |
| Driverenhet | 40 mm |
| Antall mikrofoner | 3 |
| Batteriladetid | 2 time(r) |
| Tilkoblingsteknologi | Trådløs |
| Produktformfaktor | Hodesettsmikrofon |
| Sertifisert for Microsoft Teams | Certified for Microsoft Teams |
| Tilleggsutstyr inkludert | Bluetooth-adapter, reisetaske, USB-C-kabel |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Typeprodukt | Boom |