Beskrivelse
48V DC 1,25A, 100—240V AC, 50/60Hz, 65 kHz
En adapter som kan drive UniFi PoE++-enheter med trådløse mesh-applikasjoner, eller avlaste strømavhengigheter fra PoE-brytere.
Ubiquiti UISP U-PoE++ Gigabit Ethernet
kr 323,00 eksl. mva.
168 på lager (kan også restbestilles)
48V DC 1,25A, 100—240V AC, 50/60Hz, 65 kHz
En adapter som kan drive UniFi PoE++-enheter med trådløse mesh-applikasjoner, eller avlaste strømavhengigheter fra PoE-brytere.
| #I/T | |
|---|---|
| Bærekraftssertifikater | CCC, CE, Federal Communications Commission (FCC), KC, RoHS, UKCA, UL ECOLOGO |
| Driftstemperatur (T-T) | 32 – 104 °F |
| Inngangsfrekvens | 50/60 Hz |
| Inngangsspenning | 100-240 V |
| Lagringstemperatur (T-T) | -30 – 70 °C |
| Produktfarge | Hvit |
| Utgangseffekt | 60 W |
| Nettverksstandarder | IEEE 802.3at |