Beskrivelse
PoE+-adapter (30W), 48V DC 0,65A, 100-240V AC, 50/60Hz
En adapter som kan drive UniFi PoE+-enheter, redusere avhengighet av PoE-switch-strøm, og gi en Gigabit LAN-tilkobling.
Ubiquiti An adapter that can power
kr 177,00 eksl. mva.
220 på lager (kan også restbestilles)
PoE+-adapter (30W), 48V DC 0,65A, 100-240V AC, 50/60Hz
En adapter som kan drive UniFi PoE+-enheter, redusere avhengighet av PoE-switch-strøm, og gi en Gigabit LAN-tilkobling.
| #I/T | |
|---|---|
| Driftstemperatur (T-T) | 32 – 104 °F |
| Inngangsfrekvens | 50/60 Hz |
| Inngangsspenning | 100 – 240 V |
| Lagringstemperatur (T-T) | -30 – 70 °C |
| LED-indikatorer | Status |
| Produktfarge | Hvit |
| Utgangseffekt | 30 W |
| Ethernet LAN-datahastigheter | 10, 100, 1000 |
| Nettverksstandarder | IEEE 802.3at |
| Ethernet LAN-porter (RJ-45) | 2 |