EPOS IMPACT 730T – Hodesett – on-ear – kablet – USB-C – svart – Certified for Microsoft Teams
kr 1 107,00 eksl. mva.
Utsolgt, men kan bestilles
Sikre kundetilfredshet under alle samtaler med et mono-headset som gir rik og naturlig lyd uansett bakgrunnsstøy. Tre digitale mikrofoner med EPOS BrainAdapt gir bransjeledende taleregistrering slik at brukeren kan høres.
| Vekt | ,27 kg |
|---|---|
| Funksjoner | deteksjon på hodet, EPOS ActiveGard, LED-indikator for opptattlys, vend for å dempe mikrofonen |
| Kabellengde | 1.8 m |
| Materiale | Minneskum i lær |
| Produktfarge | Svart |
| Produkttype | Hodesett – kablet – USB-C |
| Anbefalt bruk | bærbar elektronikk – kommunikasjon, Datamaskin |
| Egenskaper | EPOS BrainAdapt Technology, superbredbånd (SWB) |
| Mikrofonfrekvens | 100 – 16000 Hz |
| Bæremåte | On-ear monaural |
| Headset-type | Dynamisk |
| Kabel standard | USB-C-kabel – med fjernkontroll – 1.8 m |
| Drift keys | Godta/avslutt samtale, mikrofon på/av, Volum |
| Lydeffekter | EPOS AI |
| Lydmodus | Mono |
| Maks. lydtrykk | 110 dB |
| Mikrofonretningstype | MEMS-retningsbestemt |
| Antall mikrofoner | 3 |
| Tilkoblingsteknologi | Kablet |
| Produktformfaktor | Hodesettsmikrofon |
| Sertifisert for Microsoft Teams | Certified for Microsoft Teams |
| Støyreduksjon | Ja |
| Støydempingsteknologi | EPOS AI |
| Tilleggsutstyr inkludert | Bærepose, kabelfjernstyring, USB-C til USB-A adapter |
| Total harmonisk forvrengning | 0.5% |
| Typeprodukt | Boom |