Sony MDR-ZX110 – Hodetelefoner – full størrelse – kablet – 3,5 mm jakk – hvit
kr 127,00 eksl. mva.
7 på lager (kan også restbestilles)
Nå kan du lytte til musikk mens du er på farten, i klar, balansert lyd med hodetelefonene MDR-ZX110 med dynamiske drivere på 30 mm. Mens polstrede øreputer gir deg ekstra komfort.
| Vekt | ,221 kg |
|---|---|
| Impedanse | 24 ohm |
| Produktfarge | Hvit |
| Produkttype | Hodetelefoner – kablet – 3,5 mm jakk |
| Anbefalt bruk | Bærbar elektronikk |
| Sammenleggbar | Ja |
| Mikrofonfrekvens | 12 – 22000 Hz |
| Mikrofonsensitivitet | 98 dB/mW |
| Bæremåte | Full størrelse |
| Headset-type | Dynamisk |
| Kabel standard | Hodetelefonkabel – 1.2 m |
| Trådløs receiver interface | Hodetelefoner (minijack stereo 3,5 mm) |
| Lydmodus | Stereo |
| Driverenhet | 30 mm |
| Tilkoblingsteknologi | Kablet |