Beskrivelse
SANDISK Ultra Fit USB 3.2 Gen 1 64GB – Small Form Factor Plug & Stay Hi-Speed USB Drive up to 300MB/s
SanDisk Ultra Fit – USB-flashstasjon – 64 GB – USB 3.1
kr 227,00 eksl. mva.
17 på lager (kan også restbestilles)
SANDISK Ultra Fit USB 3.2 Gen 1 64GB – Small Form Factor Plug & Stay Hi-Speed USB Drive up to 300MB/s
| Vekt | ,02 kg |
|---|---|
| Produkttype | USB-flashstasjon |
| Inkludert programvare | SanDisk SecureAccess, SanDisk RescuePRO |
| Sikkerhetsalgoritmer | 128-bit AES |
| OS påkrevd | Apple MacOS X 10.7 eller nyere, Microsoft Windows Vista / 7 / 8 / 10 |
| Produktbredde | 14.3 mm |
| Produktdybde | 29.8 mm |
| Produkthøyde | 5 mm |