Beskrivelse
SANDISK Ultra Dual Drive Go USB Type C Flash Drive 128GB
SanDisk Ultra Dual Drive Go – USB-flashstasjon – 128 GB – USB 3.2 Gen 1 / USB-C – svart
kr 360,00 eksl. mva.
180 på lager (kan også restbestilles)
SANDISK Ultra Dual Drive Go USB Type C Flash Drive 128GB
| Vekt | ,02 kg |
|---|---|
| Produkttype | USB-flashstasjon |
| Egenskaper | nøkkelringsløyfe, USB On-The-Go-kompatibel |
| Hovedfarge på produkt | Svart |
| OS påkrevd | Android 10 eller nyere, Apple MacOS 12.0 eller senere, Windows 10 eller senere |
| Produktbredde | 12.1 mm |
| Produktdybde | 44.41 mm |
| Produkthøyde | 8.6 mm |