Beskrivelse
TARGUS USB-C Dual 4K Dock 100W
Targus – Dokkingstasjon – USB-C – 2 x HDMI, 2 x DP – 1GbE
kr 2 722,00 eksl. mva.
Utsolgt, men kan bestilles
TARGUS USB-C Dual 4K Dock 100W
| Vekt | 3,515 kg |
|---|---|
| Grensesnitt | |
| Kabler inkludert | 1 x kabel for USB-C til USB-A – avtakbar – 1 m |
| Nettverksstandarder | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet |
| Produkttype | Dokkingstasjon |
| Egenskaper | 100 W-effektlevering, Sikkerhetslåsspor (kabellås solgt separat) |
| Hovedfarge på produkt | Svart |
| OS påkrevd | Android, Apple MacOS, Google Chrome OS, Linux, Microsoft Windows, Ubuntu |
| Produktbredde | 21.9 cm |
| Produktdybde | 18 cm |
| Produkthøyde | 8 cm |