Beskrivelse
STARTECH.COM UNIDOCKU33 USB 3.0 to SATA 6Gbps IDE HDD Docking Station for 6.35cm/2.5in or 3
Startech Dual-Bay USB 3.0 to SATA and IDE Hard Drive Docking Station, USB Hard Drive Dock, External 2.53.5 SATA III and IDE (40 pin) SSDHDD Docking Station, Hot-Swap Hard Drive Bays – Top-Loading – Diskkontroller – 2.5″, 3.5″ – ATA / SATA 6Gb/s – USB 3.0 – svart – for P/N: SVA12M5NA
kr 901,00 eksl. mva.
2 på lager (kan også restbestilles)
STARTECH.COM UNIDOCKU33 USB 3.0 to SATA 6Gbps IDE HDD Docking Station for 6.35cm/2.5in or 3
| Vekt | 1,103 kg |
|---|---|
| Dataoverføringshastighet | 6 Gbit |
| Grensesnitt | 1 x SATA 6Gb/s – SATA-kombo (intern (brønn1)) 1 x ATA-133 – 40 pin IDC (bak) |
| Kabler inkludert | 1 x USB 3.0-kabel – ekstern 2 x IDE-kabel – ekstern |
| Kompatible produkter | P/N: SVA12M5NA |
| Produktfarge | Svart |
| Egenskaper | 5"-harddisker på inntil 1TB med 5400 RPM, LED-indikator, tested med inntil 6 TB 7200 RPM-harddiskstasjoner, testet på 2, UASP-overføringsprotokoll |
| Inngangsporter | 1 x USB 3.0 – 9 pin USB Type B |
| OS påkrevd | Apple MacOS X 10.6, Apple MacOS X Lion 10.7, Apple OS X 10.8 Mountain Lion, Apple OS X 10.9 Mavericks, Google Chrome OS, Linux, Microsoft Windows 7 (32/64 bits), Microsoft Windows Server 2003 (32/64-bits), Microsoft Windows Server 2008 (32/64-bits), Microsoft Windows Vista (32/64 bits), Microsoft Windows XP (32/64 bits), Windows 8 (32/64 bits), Windows 8.1 (32/64 bits) |
| Produktmateriale | Plastikk |
| Innebygd prosessor | JMicron JMS561U / JMD330 |
| Typeprodukt | Strømadapter |
| Type kontrollenhet | Diskkontroller – ekstern |
| Produktbredde | 14 cm |
| Produktdybde | 13 cm |
| Produkthøyde | 7 cm |