Beskrivelse
ADAPTER 45W PD3.0 2-PINS TYPE C EU TYPE
ADAPTER 45W PD3.0 2P (TYPE C) EU-TYPE
Asus ADAPTER 45W PD3.0 2P (TYPE C)
kr 340,00 eksl. mva.
20 på lager (kan også restbestilles)
ADAPTER 45W PD3.0 2-PINS TYPE C EU TYPE
ADAPTER 45W PD3.0 2P (TYPE C) EU-TYPE
| Antall per pakke | 1 stykker |
|---|---|
| Inngangsfrekvens | 50 – 60 Hz |
| Inngangsspenning | 100 – 240 V |
| Kompatibilitet | C302CA UX370UA |
| Merkekompatibilitet | ASUS |
| Produktfarge | Svart |
| Utgangseffekt | 45 W |
| Type strøm (AC/DC) | AC-to-DC |
| Type strømforsyning | Indoor |