Beskrivelse
adapter/inverter Indoor 135 W
Lenovo 45N0556 power
kr 1 025,00 eksl. mva.
3 på lager (kan også restbestilles)
adapter/inverter Indoor 135 W
| Inngangsfrekvens | 50/60 Hz |
|---|---|
| Inngangsspenning | 100-240 V |
| Justerbar utgangsspenning | Nei |
| Merkekompatibilitet | Lenovo |
| Produktfarge | Svart |
| Type strøm (AC/DC) | AC-to-DC |
| Type strømforsyning | Indoor |
| Utgangseffekt | 135 W |