SAMSUNG MLT-R309 Imaging Unit
kr 2 284,00 eksl. mva.
Utsolgt, men kan bestilles
MLT-R309 bildeenhet
Samsung ekte 80 000-siders yield imaging enhet er kompatibel med originale Samsung lasertonerkassetter for pålitelig ytelse. Den er enkel å installere og praktisk å bytte ut. 2
| Vekt | 3,01 kg |
|---|---|
| Antall per pakke | 1 stykker |
| Driftstemperatur (T-T) | 10 – 30 °C |
| Kompatibilitet | #VALUE! |
| Lagringstemperatur (T-T) | -20 – 40 °C |
| Merkekompatibilitet | Samsung |
| Utskriftsfarger | Svart |
| Print teknologi | Laser |
| Sidekapasitet | 80000 sider |
| Egnet for utskriftsfarger | Svart |