Beskrivelse
1000550
EPOS IMPACT SC 30 USB ML – Hodesett – on-ear – kablet – USB – svart med oransje fargefremhevinger
kr 408,00 eksl. mva.
44 på lager (kan også restbestilles)
1000550
| Vekt | ,113 kg |
|---|---|
| Kabellengde | 2.1 m |
| Produktfarge | Svart med oransje fargefremhevinger |
| Produkttype | Hodesett – kablet – USB |
| Anbefalt bruk | Datamaskin – kommunikasjon |
| Mikrofonfrekvens | 150 – 6800 Hz |
| Bæremåte | On-ear |
| Kabel standard | USB-kabel – 2.1 m |
| Trådløs receiver interface | USB (4 pin USB Type A) |
| Drift keys | avslå anrop, lydstyrkekontroll, omslå nummer, svare/avslutte |
| Lydeffekter | HD Voice Clarity |
| Lydmodus | Mono |
| Maks. lydtrykk | 113 dB |
| Tilkoblingsteknologi | Kablet |
| Volumbegr | Ja |
| Typeprodukt | Boom |