Beskrivelse
Et premium dobbeltsidig, trådløst headset til IMPACT 5000-serien. Nyt komforten hele dagen med myke øreputer i kunstskinn som gir effektiv støydemping. Kan brukes med alle produktvariantene i IMPACT 5000- serien og leveres uten basestasjon.
- Opplev komfort hele dagen
- Med myke øreputer i kunstskinn for jevn komfort og velvære som øker effektiviteten
- Øk produktiviteten og skap fokus
- Med tydelig opptatt-lys, støydempende øreputer, pluss enkel administrering av anrop
- Gled deg over trådløs frihet
- Med trådløs rekkevidde på opptil 180 m
|
Produkt: |
|
| Produktbeskrivelse: | EPOS IMPACT SDW 60 HS DECT office-headset for SDW 5000-serie binaural headset headband |
| Beskrivelse: | EPOS IMPACT SDW 60 HS – Hodesett – on-ear – DECT – trådløs – aktiv støydemping |
| EAN-Kode: | 5714708004349 |
| Produsentens garanti: | 24 måneder – Bring-In Warranty |
| Generelt | |
| Produkttype: | Hodesett – DECT – trådløs |
| Vekt: | 136 g |
| Øreproppmateriale: | Kunstskinn |
| Maks. driftsavstand: | 180 m |
| Lokalisering: | USA |
| Lydutgang | |
| Hodetelefonenes formfaktor: | On-ear |
| Overføringsteknologi: | Trådløs |
| Trådløs teknologi: | DECT |
| Lydmodus: | Stereo |
| Aktiv støyundertrykkelse: | Ja |
| Frekvensrespons: | 20 – 20000 Hz |
| Magnetmateriale: | Neodymium |
| Mikrofon | |
| Type: | Boom |
| Frekvensrespons: | 150 – 11000 Hz |
| Strømforsyning | |
| Batteri: | Batteri til hodesett oppladbar – litiumpolymer |
| Kapasitet: | 530 mAh |
| Levetid (inntil): | 10 time(r) |
| Oppladingstid: | 1.5 time(r) |
| Fabrikantgaranti | |
| Service og støtte: | Begrenset garanti – 2 år |







