Beskrivelse
14401-38
Jabra Evolve2 Buds MS – True wireless-hodetelefoner med mikrofon – i øret – erstatning – Bluetooth – aktiv støydemping – lydisolerende
kr 2 507,00 eksl. mva.
58 på lager (kan også restbestilles)
14401-38
| Vekt | ,064 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 10,3 × 7,3 × 4 cm |
| Bærekraftssertifikater | TCO-sertifiserte hodetelefoner 9 |
| Beskyttelsesfunksjoner | IP57, Vindbeskyttelse |
| Funksjoner | aktiv trykkavlastning i øret, hurtigendring, lett paring, stereo/mono-modus, Trådløs automatisk paring |
| Impedanse | 16 ohm |
| Kompatibilitet | Android-telefon, iPhone |
| Materiale | Silikon |
| Produkttype | True wireless-hodetelefoner – Bluetooth – trådløs |
| Støyreduksjon (ANC) | Ja |
| Anbefalt bruk | Bærbar elektronikk, Datamaskin |
| Antall parede enheter husket | 2 |
| Auto-tilkobling | Ja |
| Oppladbart batteri | Oppladbar – litiumion – – trådløs lading |
| Bluetooth lydkodek | AAC, SBC |
| Bluetooth profiler | Advanced Audio Distribution Profile (A2DP), Audio/Video Remote Control Profile (AVRCP), Hands-Free Profile (HFP), Headset Profile (HSP) |
| Bluetooth-versjon | Bluetooth 5.2 |
| Egenskaper | Apple MFI, Digital signalbehandling, HearThrough, Jabra Direct, Jabra MultiSensor Voice, Jabra Xpress, PeakStop-teknologi, Personlig tilpasset lydteknologi, Stemmestyring |
| Mikrofonfrekvens | 80 – 8000 Hz |
| Mikrofonsensitivitet | 98 dB |
| Bæremåte | I øret |
| Intelligent assistent | Alexa |
| Kontinuerlig audio playback tid (ANC av) | Kontinuerlig avspilling (aktiv støydemping på) (med inkludert ladeboks): inntil 33 timer Vedvarende avspilling: inntil 10 timer Kontinuerlig avspilling (aktiv støydemping på): inntil 8 timer |
| IoT | Ja |
| Drift keys | avslå anrop, Dempe, på/av, svare/avslutte, talestyring |
| Kontinuerlig audio playback tid | 8 time(r) |
| Lydeffekter | HD Voice |
| Lydmodus | Stereo |
| Trådløs rekkevidde | 20 m |
| Driverenhet | 6 mm |
| Antall mikrofoner | 6 |
| Batteriladetid | 2 time(r) |
| Tilkoblingsteknologi | Trådløs |
| Produktformfaktor | Innebygd |
| Programvare inkludert | Jabra Sound+ |
| Trådløs lading | Qi |
| Standbytid | 292 dager |
| Støyreduksjon | Ja |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Type støyreduksjon | Adjustable noise cancellation |