

HP Poly EncorePro 520V – EncorePro 500 series – hodesett – on-ear – kablet – Quick Disconnect – svart – Certified for Skype for Business, UC-sertifisert
kr 324,00 Opprinnelig pris var: kr 324,00.kr 0,00Nåværende pris er: kr 0,00. eksl. mva.
1 på lager (kan også restbestilles)
Smartere headsett i EncorePro 500-serien gir de ansatte muligheten til å svare på anrop både hjemme og på kontoret, uansett hvordan de kobler til en PC. Dette er det første digitale headsettet for kundesentre som kobler deg til alt Teams har å tilby, selv mens du er i en samtale. Hybrid arbeid har aldri vært enklere.
| Vekt | 0,16 kg |
|---|---|
| Funksjoner | 290° roterbar mikrofon, boom mic length 135mm |
| Kabellengde | 78.5 cm |
| Kompatible operativsystemer | macOS, Windows |
| Materiale | Kunstlær |
| Produktfarge | Svart |
| Produkttype | Hodesett – kablet – Quick Disconnect |
| Mikrofonfrekvens | 20 – 16000 Hz |
| Mikrofonsensitivitet | 40 dB |
| Bæremåte | On-ear |
| Trådløs receiver interface | Hodesett (Quick Disconnect) |
| Driverenhet | 5.6 mm |
| Mikrofonretningstype | Rundtstrålende |
| Tilkoblingsteknologi | Kablet |
| Sertifisert for Microsoft Teams | Certified for Skype for Business, UC-sertifisert |
| Signal-til-lydforhold | 50 dB |
| Støyreduksjon | Ja |
| Typeprodukt | Boom |