Beskrivelse
Lindy 0,5M USB 3.2 Type A til C-kabel, 90° rett vinkel
Lindy 0,5M USB 3.2 Type A til C-kabel, 90° rett vinkel
Lindy 0.5M USB 3.2 Type A to C
kr 172,00 eksl. mva.
Utsolgt, men kan bestilles
Lindy 0,5M USB 3.2 Type A til C-kabel, 90° rett vinkel
Lindy 0,5M USB 3.2 Type A til C-kabel, 90° rett vinkel
| #I/T | |
|---|---|
| Antall per pakke | 1 stykker |
| Driftstemperatur (T-T) | 0 – 40 °C |
| Kabellengde | 0,5 m |
| Kontakt 1 | USB-A |
| Kontakt 1 formfaktor | Rett |
| Kontakt 1 kjønn | Han |
| Kontakt 2 | USB C |
| Kontakt 2 formfaktor | Vinklet |
| Kontakt 2 kjønn | Han |
| Kontaktskjerming | Ja |
| Lagringstemperatur (T-T) | 0 – 70 °C |
| Materiale i kontaktskjerm | Aluminium |
| Produktfarge | Svart |
| USB Power Delivery opptil | 15 W |
| USB-versjon | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Maksimal dataoverføringshastighet | 10 Gbit/s |