Beskrivelse
Administrasjon og forenkling for bedrifter En rekke administrasjonsfunksjoner som PXE-oppstart, Wake-On-Lan fra hvilemodus og MAC-adresse pass-through. Ideell for bedriftskunder.
Lenovo ThinkPad Hybrid USB-C with USB-A Dock – Dokkingstasjon – USB-C – 2 x HDMI, 2 x DP – 1GbE – 135 watt – Campus
kr 2 448,00 eksl. mva.
746 på lager (kan også restbestilles)
Administrasjon og forenkling for bedrifter En rekke administrasjonsfunksjoner som PXE-oppstart, Wake-On-Lan fra hvilemodus og MAC-adresse pass-through. Ideell for bedriftskunder.
| Vekt | 1,395 kg |
|---|---|
| Grensesnitt | |
| Kabler inkludert | 1 x USB-C-kabel med USB-C til USB-A-dongle – ekstern |
| Nettverksstandarder | Gigabit Ethernet |
| Produkttype | Dokkingstasjon |
| Strømkildetype | Strømadapter |
| Egenskaper | MAC-adressegjennomløp, Sikkerhetslåsspor (kabellås solgt separat), støtte for Preboot Execution Environment (PXE), wake on LAN |
| OS påkrevd | Windows 10 (32/64 bits) |
| Produktbredde | 21 cm |
| Produktdybde | 8 cm |
| Produkthøyde | 3 cm |