Beskrivelse
54Y8999, Notebook, Indoor,
Lenovo AC Adapter 65W
kr 663,00 eksl. mva.
10 på lager (kan også restbestilles)
54Y8999, Notebook, Indoor,
| Inngangsfrekvens | 50/60 Hz |
|---|---|
| Inngangsspenning | 100 – 240 V |
| Justerbar utgangsspenning | Nei |
| Kompatibilitet | ThinkPad X260 |
| Merkekompatibilitet | Lenovo |
| Produktfarge | Svart |
| Type strømforsyning | Indoor |
| Utgangseffekt | 65 W |