Tilleggsinformasjon
| Vekt | 0,59 kg |
|---|---|
| Antall i pakke | |
| Ladeetui | |
| Teams sertifisert | |
| Teams/UC tilpasset | |
| Teams/UC versjon | |
| ANC Stydemping | |
| Teams tilpasset | |
| Trdls ladeplate | |
| Funksjoner | 2 LED-indikatorer |
| Kabellengde | 1.5 m |
| Kompatible operativsystemer | macOS, Windows 10 |
| Materiale | Kunstlær |
| Produktfarge | Svart |
| Produkttype | Hodesett – Bluetooth – trådløs, kablet – USB-A |
| Anbefalt bruk | Datamaskin, Telefon |
| Antall parede enheter husket | 2 |
| Oppladbart batteri | Batteri til hodesett oppladbar – litiumion |
| Bluetooth profiler | Advanced Audio Distribution Profile (A2DP), Audio/Video Remote Control Profile (AVRCP), Hands-Free Profile (HFP), Headset Profile (HSP) |
| Bluetooth-versjon | Bluetooth 5.1 |
| Egenskaper | Acoustic Fence-teknologi, Dynamic EQ-optimert, SoundGuard DIGITAL Technology |
| Mikrofonfrekvens | 100 – 6800 Hz |
| Bæremåte | On-ear monaural |
| Intelligent assistent | Google Assistant, Siri |
| Kabel standard | USB-A-kabel – 1.5 m |
| Batterikapasitet (Wh) | 350 mAh |
| Kontinuerlig audio playback tid (ANC av) | Vedvarende avspilling: inntil 47 timer Kontinuerlig tale: inntil 24 timer |
| Trådløs receiver interface | Trådløs adapter (USB Type-A) |
| IoT | Ja |
| Drift keys | Dempe, parmodus, strøm på/av, svare/avslutte, Volum |
| Kontinuerlig audio playback tid | 47 timer |
| Trådløs rekkevidde | 50 m |
| Driverenhet | 32 mm |
| Mikrofonretningstype | MEMS-retningsbestemt |
| Antall mikrofoner | 2 |
| Batteriladetid | 1.6 timer |
| Tilkoblingsteknologi | Kablet, Trådløs |
| Sertifisert for Microsoft Teams | Zoom Certified |
| Standbytid | 50 dager |
| Tilleggsutstyr inkludert | BT700 Bluetooth USB-adapter, ladestativ, reisetaske, USB-A ladekabel |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Typeprodukt | Boom |







